Administrasjon

Pål Scott Hagen - Operasjef - Opera Østfold

Pål Scott Hagen

Operasjef
Mobil: 906 88 480
E-post: hagen@operaostfold.no

 

 

Fredrik Akselberg - Produksjonssjef - Opera Østfold

Fredrik Akselberg

Produksjonssjef
Mobil: 454 12 033
E-post: akselberg@operaostfold.no

 

 

Malin Østli - Adm- og markedsansvarlig - Opera Østfold

Malin Østli

Adm- og Markedsansvarlig
Mobil: 922 53 934
E-post: malin@operaostfold.no

 

 

Anne Gotaas - Kostymekoordinator - Opera Østfold

Anne Gotaas

Kostymekoordinator
Mobil: 926 04 327
E-post: anne.gotaas@operaostfold.no

 

 

Daniel Rønning - Teknisk produsent - Opera Østfold

Daniel Paulsen Rønning

Teknisk Produsent og HMS-ansvarlig
Mobil: 406 02 553
E-post: daniel@operaostfold.no

 

 

Pernille Elise Jørgensen - Produksjonskoordinator - Opera Østfold

Pernille Elise Jørgensen

Produksjonskoordinator
Mobil: 905 69 829
E-post: pernille@operaostfold.no

 

 

Teresa Cardoso - Kontor- og billettmedarbeider - Opera Østfold

Teresa Cardoso

Kontor- og billettmedarbeider
Mobil: 989 01 877
E-post: teresa@operaostfold.no