bakgrunnsbilde stjernehimmel

Kontakt oss

    Kontakt oss

    Pål Scott HagenPål Scott Hagen
    Operasjef

    Mobil: 906 88 480
    E-post: hagen@operaostfold.no
    Fredrik AkselbergFredrik Akselberg
    Produksjonssjef

    Mobil: 454 12 033
    E-post: akselberg@operaostfold.no
    Malin Østli LangsethMalin Østli Langseth
    Adm- og Markedskonsulent

    Mobil: 922 53 934
    E-post: langseth@operaostfold.no
    Anne Gotaas
    Kostymekoordinator

    Mobil: 926 04 327
    E-post: anne.gotaas@operaostfold.no
    Daniel Paulsen Rønning
    Teknisk Produsent og HMS-ansvarlig

    Mobil: 406 02 553
    E-post: daniel@operaostfold.no
    Pernille E. Jørgensen
    Produksjonskoordinator

    Mobil: 905 69 829
    E-post: pernille@operaostfold.no

    Generelle henvendelser

    Ditt navn (obligatorisk)

    Din Mailadresse (obligatorisk)

    Emne

    Melding

    Nettside og Grafisk Design levert av ODIN MEDIA